Dusseldorf czeka na polskie firmy medyczne

  • Maciej Cierniak
opublikowano: 31-08-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

PARP zachęca polskie firmy i start-upy z branży medycznej do bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska na targach Rehacare.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • Jak można promować się podczas targów Rehacare
  • Kto może skorzystać z polskiego stoiska
  • Jakie są zasady udziału

Między 14 a 17 września w Dusseldorfie odbędą się międzynarodowe targi Rehacare 2022. To jedna z największych branżowych imprez wystawienniczych, na których wystawiają się pochodzące z całego świata firmy produkujące sprzęt rehabilitacyjny oraz systemy i rozwiązania związane z profilaktyką, integracją i opieką. Każdego roku bierze w nich udział ponad 700 wystawców z całego świata. Uczestnictwo w targach daje możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z firmami i specjalistami z branży rehabilitacyjno-pielęgniarskiej. Jest też okazją do poznania trendów i nowości rynkowych.

Polskie przedsiębiorstwa zajmujące się rehabilitacją, profilaktyką i opieką (lub pokrewnymi zagadnieniami) mogą wypromować się na targach za darmo - dzięki temu, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) organizuje w trakcie wydarzenia stoisko informacyjno-promocyjne.

Wystawiający się na nim przedsiębiorcy mogą rozdawać materiały informacyjno-promocyjne, w tym ulotki, broszury i gadżety, a także wyświetlać filmy promujące firmowe produkty lub rozwiązania. Agencja zachęca do korzystania ze stoiska również jako platformy do organizowania spotkań z potencjalnymi partnerami zagranicznymi lub inwestorami. Swoje materiały mogą przesyłać również przedsiębiorcy, którzy nie biorą osobistego udziału w imprezie.

PARP informuje, że nie pokrywa kosztów zakwaterowania ani przejazdu do Dusseldorfu (około 630 km od polskiej granicy w Słubicach). Uczestnicy muszą też wziąć na siebie koszt zakupu biletu uprawniającego do wstępu na targi.

Zainteresowani mogą pisać na adres mailowy Agnieszki Promianowskiej z PARP-u: [email protected]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane