Duży Lotek zmieni się w Lotto

Totalizator Sportowy
opublikowano: 08-09-2009, 22:52

Już za miesiąc Duży Lotek zmieni się w  Lotto. Nowa gra będzie miała te same proste zasady co jej poprzednik, natomiast zaoferuje graczom o wiele wyższe wygrane. Warto podkreślić, że w Lotto Totalizator Sportowy gwarantuje pulę na „szóstki” w wysokości minimum 2 000 000 złotych. Ale to nie wszystko, bowiem kumulacje będą występowały częściej i będą wyższe (nawet 50 000 000 złotych).

W Lotto aż 44 procent puli na wygrane będzie przeznaczone na wygrane pierwszego stopnia (w Dużym Lotku było to 36 procent). Zwiększy się również pula na „piątki”, „czwórki” i „trójki”. Jedna „piątka” będzie wypłacana w kwocie ok. 5 300 zł; z kolei za „czwórkę” będzie można otrzymać ok. 240 zł, a za „trójkę” - 20 zł.

Cena jednego zakładu Lotto zmieni się w porównaniu z Dużym Lotkiem z 2 na 3 zł. Właśnie dzięki temu pula na „szóstkę” w nowej grze jest gwarantowana, wzrośnie dwukrotnie i wyniesie minimum 2.000.000 zł. Przypomnijmy, że dotychczasowa pula na wygrane I stopnia bez kumulacji w Dużym Lotku wynosiła około 1.000.000 zł i nie była gwarantowana.

„Wprowadzenie nowej gry Lotto ma przede wszystkim sprawić, że gracze będą więcej wygrywali. A przecież o to chodzi! - powiedział Sławomir Dudziński, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego. Oczywiście jak zawsze wszelkie tego typu zmiany wprowadzamy w oparciu o szczegółowe badania
i analizy, a te jednoznacznie wskazały, że wyższe wygrane i częstsze kumulacje to najbardziej pożądane i oczekiwane cechy gry losowej. Jestem przekonany, że Lotto spełni oczekiwania naszych obecnych oraz przyszłych graczy.” – dodał Prezes Dudziński.

Wszystkich graczy zapewniamy, że zakłady na wiele losowań w Dużym Lotku pozostają ważne również po wprowadzeniu Lotto, a wygrane w losowaniach od 10 października, wypłacane będą według nowych stawek, w oparciu o nowy regulamin. W przypadku wystąpienia 8 października kumulacji w Dużym Lotku, pula na wygrane przejdzie na kolejne losowanie Lotto.

 Od pewnego czasu Totalizator Sportowy, wzorem innych europejskich firm loteryjnych, rewitalizuje portfel swoich produktów. Lotto jest kolejną zmianą produktową, którą zostaje wprowadzona w tym roku. Przypomnijmy, że w czerwcu wprowadziliśmy Multi Multi i dwa losowania tej gry w ciągu dnia, uatrakcyjniliśmy ofertę zdrapek, przygotowaliśmy kolejną edycję loterii Los Mlionos, a także wraz z wprowadzeniem Lotto Express Lotek zmieni się w grę Mini Lotto. Regulaminy wszystkich gier są dostępne na stronie www.lotto.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Totalizator Sportowy

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Duży Lotek zmieni się w Lotto