Dwanaście demonstracji odbędzie się w sobotę w Warszawie

(Paweł Kubisiak)
06-10-2006, 13:10

Obok trzech głównych organizowanych przez PiS, LPR i PO mają się odbyć także mniejsze pikiety i demonstracje.

Dwanaście różnych manifestacji zaplanowano na jutro w Warszawie. Obok trzech głównych organizowanych przez PiS, LPR i PO mają się odbyć także mniejsze pikiety i demonstracje.

- Wszystkie będą zabezpieczane przez policję - zapewnił rzecznik stołecznej policji podinspektor Mariusz Sokołowski.

Policja przestrzega kierowców, że w południe i wczesnym popołudniem w centrum Warszawy należy się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Trzy główne manifestacje to "Marsz Białej Róży" organizowany przez LPR, "Błękitny Marsz" Platoformy Obywatelskiej i wiec poparcia dla rządu organizowany przez PiS.

LPR ruszy o godzinie 11.00 spod Sejmu i przejdzie ulicami: Wiejską, Nowym Światem, Świętokrzyską, Marszałkowską na Plac Bankowy. Marsz PO zaczyna się o 12.00 przy pomniku Piłsudskiego na ul. gen. Tokarzewskiego-Karaszewicza i przejdzie Krakowskim Przedmieściem do Placu Zamkowego. Wiec Prawa i Sprawiedliwości rozpoczyna się o godz. 13.00 pod Pałacem Kultury i Nauki.

Di, IAR

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Dwanaście demonstracji odbędzie się w sobotę w Warszawie