Działa kolejny numer dostępowy

Marcin Złoch
opublikowano: 15-10-2003, 00:00

Do wspólnego przedsięwzięcia — InteriaNet — Energis wniósł obsługę technologiczną, a Interia użytkowników.

Portal Interia uruchomił InteriaNet, usługę realizowaną wraz z firmą Energis Polska. Osoby korzystające z portalu za pomocą modemów, mogą łączyć się z internetem przez numer dostępowy 020 9555. Jego użytkownicy otrzymują bezpłatny dostęp do kodowanych części serwisów poświęconych programom „Bar” i „Idol”, grup dyskusyjnych usenet oraz do rozszerzonego pakietu w serwisie towarzyskim Randki. Użytkownicy zarejestrowani w serwisie InteriaNet, mogą też skorzystać z konta pocztowego o dwukrotnie większej niż standardowa pojemności.

— Serwisy Polsatu mogą stać się kołem zamachowym wprowadzanej usługi. Poziom oglądalności tych dwóch serwisów czyni z nich czwarty portal w kraju. Dodatkowo do końca 2003 r. przeprowadzimy kampanię reklamową InteriaNetu o wartości około 3 mln złotych — zapowiada Tomasz Jażdżyński, prezes Interia.pl.

Numer dostępowy InteriaNet działa w oparciu o infrastrukturę i rozwiązania techniczne Energis Polska. Na tej samej zasadzie Energis współpracuje z Onetem i home.pl. Połączenie nawiązywane przez modem użytkownika przekierowywane jest do jednego z 21 punktów styku sieci TP SA z siecią Energis, gdzie konwertowane jest na połączenie typu IP. Poprzez szerokopasmową sieć Energisu użytkownicy zyskują dostęp do zasobów internetu. Korzystanie z numeru dostępowego nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów, opłacania abonamentu czy opłaty aktywacyjnej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Złoch

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Działa kolejny numer dostępowy