Dziecko zarabia miliony (Z CZEGO ŻYJĄ LUDZIE)

ŁO
opublikowano: 20-09-2014, 15:07

Ośmioletni chłopiec stworzył biznes, który przynosi rocznie ponad milion dolarów. Filmiki Evana na portalu YouTube śledzą fani z całego świata.

Chłopiec jest bohaterem kanału na portalu YouTube, który ma swoją nazwę EvanTubeHD, logo, a nawet zwiastun zachęcający potencjalną widownię. Evan zajmuje się recenzowaniem zabawek i gier, czasem wspólnie z siostrą lub mamą.  

Evan w czasie pracy
Evan w czasie pracy
EvanTubeHD / youtube.com

Biznes ośmiolatka kręci się bardzo dobrze. Portal Business Insider podaje, że dziecko zarabia na swoich recenzjach 1,3 mln USD rocznie.

Początki były jednak niepozorne. Evan rozpoczął nagrywanie w ramach zabawy ze swoim tatą, który teraz przekonuje, że wszystkie dochody z działalności syna są inwestowanie i lokowane na kontach oszczędnościowych dzieci.  

Kanał utalentowanego chłopca działa jak profesjonalna firma. Zespół sprzedaży odpowiada za sprzedaż reklam i negocjuje umowy z markami. EvanTubeHD ma ponad 800 tys. subskrypcji i prawie 750 mln wyświetleń.

ZOBACZ INNE TEKSTY Z SERII "Z CZEGO ŻYJĄ LUDZIE">>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane