Dziś dyżur ekspertów MF

opublikowano: 11-04-2018, 22:00

Podatnicy mogą dziś zwrócić się do ekspertów Ministerstwa Finansów (MF) z pytaniami dotyczącymi sporządzenia zeznań podatkowych za ubiegły rok.

Podatnicy mogą dziś zwrócić się do ekspertów Ministerstwa Finansów (MF) z pytaniami dotyczącymi sporządzenia zeznań podatkowych za ubiegły rok. Podczas specjalnego dyżuru telefonicznego będą oni pomagać w rozliczaniu rocznych deklaracji podatkowych. Specjaliści MF czekają na pytania w godzinach 10-13. Tak jak w poprzednich latach, również tym razem porady są udzielane w podziale na określone zagadnienia.

Eksperci odpowiedzą na pytania z następujących zakresów: ulgi, rozliczenie małżonków i osób samotnie wychowujących dzieci (tel.: 22 694 34 34), działalność gospodarcza, najem, sprzedaż nieruchomości (tel.: 22 694 33 33), opodatkowanie dochodów z kapitałów pieniężnych (tel.: 22 694 55 88) i opodatkowanie dochodów uzyskanych za granicą (tel.: 22 694 37 37). Resort informuje, że kolejny dyżur telefoniczny odbędzie się 19 kwietnia (czwartek). Zachęca też do korzystania ze strony www.szybkipit.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Dziś dyżur ekspertów MF