Dziś poznamy Giełdową Spółkę Roku 2017

opublikowano: 26-03-2018, 13:14

Dziś wieczorem na uroczystej gali ogłoszone zostaną wyniki rankingu Giełdowa Spółka Roku 2017, stworzonego na zlecenie "Pulsu Biznesu".

To już 19. edycja rankingu najstarszego tego typu i najbardziej prestiżowego na rynku. W badaniu ankietowym 65 specjalistów rynku kapitałowego – analityków, maklerów, zarządzających i doradców inwestycyjnych  - oceniało spółki wchodzące w skład indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80

Eksperci co roku oceniają, która spółka ma najbardziej kompetentny zarząd, odniosła w roku poprzednim najbardziej spektakularny sukces, może się pochwalić najlepszą w giełdowej stawce jakością produktów i usług, najlepiej prowadzi relacje z inwestorami i ma najciekawsze perspektywy rozwoju. Na podstawie ocen w pięciu kategoriach powstał główny ranking – Giełdowa Spółka Roku 2017.

W 2016 r. tytuł Giełdowej Spółki Roku przypadł firmie CD Projekt. 

Oprócz nagród przyznawanych przez animatorów rynku kapitałowego, podczas gali zostanie wręczona również nagroda publiczności, Mistrz GPW, którego już po raz dziewiąty wskażą czytelnicy „Pulsu Biznesu” i portalu Bankier.pl.

Transmisja od godz. 19 na pb.pl

Wejdź na gsr.pb.pl>>

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu