E-GAZELE BIZNESU 2017

opublikowano: 20-10-2017, 14:00
aktualizacja: 20-10-2017, 14:00

18 października Puls Biznesu opublikował czwarty już doroczny ranking e-Gazele Biznesu połączony z raportem o kondycji sektora e-commerce w Polsce.

Z tej okazji zapraszam Państwa do wysłuchania rozmów z liderami i ekspertami rynku. Jak buduje się dobry sklep internetowy, jakich błędów uniknąć i jak utrzymać zaufanie klienta.

Zaczniemy od zwycięzców rankingu. Bracia Karol i Paweł Wojciechowscy mimo młodego wieku zbudowali  Noble Group – firmę o dominującej pozycji na rynku, która osiągnęła ponad 8tysięcy procent wskaźnika wzrostu przychodów. O sukcesie zadecydowała odpowiednia nisza rynkowa, która niech pozostanie tajemnicą, wszystko wyjaśni się w trakcie rozmowy.

Oprócz rankingu przeprowadzane jest także badanie nagrodzonych firm. Jego autor, Marek Lekki z firmy ARC Rynek i Opinia przedstawi najważniejsze wnioski płynące z bieżącej edycji w porównaniu do danych historycznych.

Aż 70% transakcji w sklepach internetowych nie jest finalizowanych. O tym jak uniknąć porzucenia koszyka opowie Kamila Kaliszyk z firmy MasterCard.

Większość Polaków wybiera Pocztę Polską jako dostawcę zamówionych produktów. A Poczta się zmienia i inwestuje w rozwój. Grzegorz Kurdziel, członek jej zarządu opowie o przyszłości: jak zapowiadane gigantyczne inwestycje zmienią rynek logistyczny w naszym kraju.

Polski rynek e-commerce rozwija się co roku w tempie około 20%, czy uda się utrzymać ten wzrost? Na to pytanie odpowie Ignacy Morawski, dyrektor działu analiz i raportów Bonnier Business Polska.

To jest Puls Biznesu do słuchania, przed mikrofonem Marcin Dobrowolski, zapraszam na program.© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Dobrowolski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy