e-Polska? [PODCAST]

opublikowano: 23-03-2021, 10:00

W dzisiejszym Podcaście Antykryzysowym porozmawiamy o tym czy Polska rzeczywiście jest cyfrowa. Jaki jest stan cyfryzacji polskiej gospodarki i firm rok po pandemii? Jakie są doświadczenia przedsiębiorców z ostatnich dwunastu miesięcy? Jak firmy radzą sobie z koniecznością funkcjonowania w sposób zdalny? Jak z przejściem na pracę zdalną radzą sobie instytucje publiczne? Jak sektor bankowy zmienia się pod wpływem technologii i jak zmieniają się oczekiwania klientów wobec niego?

- Polska jest na 34 miejscu na świecie, jeżeli chodzi o cyfryzację. Polacy mają jednak to w swojej naturze, że bardzo szybko dostosowują się do bieżącej sytuacji i chociażby w takim rankingu szybkości cyfryzacji jesteśmy już na 13 miejscu, więc wygląda, że potrafimy, jak to zawsze bywało, szybko szukać rozwiązań i odpowiadać na sytuacje, które w danej chwili się rodzą - mówi Wojciech Pantkowski, wiceprezes zarządu KIR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane