E-volution szkoli w lipcu

Karolina Guzińska
opublikowano: 21-07-2000, 00:00

E-volution szkoli w lipcu

27 i 28 lipca odbędą się dwa szkolenia organizowane przez firmę E-volution. Pierwsze — „Skuteczne działania Public Relations przez Internet”, odbędzie się w Centrum Partnerstwa Społecznego Dialog w Warszawie. Drugie — „Gra strategiczna — transformacja” zostanie zorganizowane w Hotelu 500, w Zegrzu Południowym nad Zalewem Zegrzyńskim. Pierwsza impreza kierowana jest do pracowników działów PR i osób odpowiedzialnych za komunikację firmy z otoczeniem. Efektem szkolenia ma być nabycie umiejętności pozwalających na skuteczne prowadzenie działań firmy przez Internet: docieranie do dziennikarzy za pośrednictwem Internetu, serwis prasowy w Internecie, audyt informacyjny w Internecie, zasady pisania i wysyłania informacji prasowych przez pocztę elektroniczną itp. Koszt szkolenia to 1490 zł od osoby.

Natomiast „Gra strategiczna — transformacja”, to szkolenie symulacyjne, skierowane do kadry kierowniczej. Prezentuje teoretyczną i praktyczną wiedzę potrzebną w trakcie procesu transformacji firmy działającej w świecie bez Internetu do organizacji funkcjonującej w gospodarce „sieciocentrycznej”. Symulacja m.in. unaocznia aspekty techniczne, prawne, finansowe i marketingowe związane z dostosowaniem firmy do nowych warunków. Szkolenie jest płatne 1790 zł od osoby. KG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / E-volution szkoli w lipcu