Edukacja dla bizneswoman

PAP, Paulina Kostro
opublikowano: 12-05-2016, 22:00

11.06 - w tym dniu odbędzie się warsztat dla przedsiębiorczych kobiet.

Trestle Group Foundation zorganizuje w Warszawie warsztaty, w ramach projektu Connect & Accelerate. Będą one opierały się na budowaniu kapitału ludzkiego, poszerzaniu sieci kontaktów, pozyskiwaniu zasobów umożliwiających stabilny rozwój czy tworzeniu aktywnej społeczności kobiet zarządzających własnymi firmami.

— Szczególnie cenny w warsztatach jest ich praktyczny wymiar — umiejętność mówienia w zrozumiały sposób o swoim biznesie i identyfikacja klientów — mówi Joanna Staniszewska, organizatorka wydarzenia. Wydarzenie skierowane jest do kobiet, które: prowadzą własne przedsiębiorstwo funkcjonujące na rynku od roku do 3 lat, mają pomysł na rozwój swojego biznesu i do tego dążą, są gotowe na współpracę z innymi uczestniczkami warsztatów i znają język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym. Uczestniczki, które brały udział w podobnym spotkaniu w listopadzie 2015 r. w Gdańsku potwierdzają, że są zadowolone z efektów treningu. Zbudowana dzięki wydarzeniu społeczność wciąż prężnie działa i wspiera się wzajemnie, co można zaobserwować na przykład w mediach społecznościowych. Wszelkie pytania można kierować (w języku angielskim) na adres: tgf2020training@trestlegroupfoundation.org. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu