Eksperci o tolerancji i roli kobiet w biznesie

opublikowano: 11-10-2017, 22:00

To ostatnia możliwość, aby zgłosić się do udziału w IV Kongresie Różnorodności, który odbędzie się w Warszawie już w najbliższy piątek.

Równość szans, wielokulturowość miast, język w mediach społecznościowych i uprzedzenia społeczne — to tylko kilka z zaplanowanych tematów IV Kongresu Różnorodności „O tolerancji”, który odbędzie się już 13 października w stołecznym Och-Teatrze.

— W tym roku zdecydowaliśmy się na powrót do wartości, które leżą u podstaw akceptacji różnorodności, chcemy zająć się postawami i przekonaniami społecznymi. Zastanowimy się też, jak na co dzień możemy wzmacniać tolerancję i szacunek w naszych organizacjach, przestrzeni publicznej i dyskursie medialnym — podkreśla Dorota Strosznajder, pełnomocnik ds. odpowiedzialności społecznej Henkel Polska. Podczas wydarzenia nie zabraknie wątków związanych z rolą kobiet w biznesie i życiu publicznym. O tym, dlaczego płeć piękna świetnie radzi sobie w zarządzaniu nowoczesnymi organizacjami, opowie gość specjalny tegorocznej edycji — Louise Pulford, dyrektorka Social Innovation Exchange (SIX), która od wielu lat zajmuje się innowacjami społecznymi.

Ponadto wśród prelegentów wydarzenia są m.in. psychologWojciech Eichelberger, Katarzyna Wierzbowska, prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, socjolog Kuba Wygnański oraz Alicja Knast, dyrektor Muzeum Śląskiego w Katowicach. Podczas wydarzenia zostaną ogłoszone wyniki II edycji Przeglądu „Praktycy o Różnorodności”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału zainteresowane osoby mogą przesyłać na adres: anna.hincz@b-better.pl.

Więcej informacji:

http://be-navigator.pl/pl/ kongres-roznorodnosci/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu