Eksport polskiej żywności

opublikowano: 18-10-2013, 00:00

Niebawem wystartuje druga edycja Polish Food Export Forum

19 listopada w Warszawie odbędzie się druga edycja Polish Food Export Forum — wydarzenie zgromadzi przedstawicieli firm i stowarzyszeń z branży spożywczej oraz osoby zainteresowanie rozszerzaniem rynków zbytu dla własnych produktów.

Temat przewodni: trendy i perspektywy eksportu polskiej branży spożywczej. Poruszane będą więc kwestie związane z bezpieczeństwem żywności i aktualnymi wymaganiami weterynaryjnymi w handlu międzynarodowym, finansowaniem i zabezpieczenie eksportu, nowe kierunki ekspansji zagranicznej oraz aspekty prawne w obrocie międzynarodowym. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja (zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej: www.foodforum.pl).

Głównym organizatorem forum jest OpenLinks. Patronat nad wydarzeniem objęli m.in. Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Polska Agencja Rozwoju Przemysłu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu