Elektromontaż Exp. zwyżkuje

Dariusz Karolak
05-11-2001, 00:00

Przełamanie 3-miesięcznej linii szyi odwróconej formacji głowy i ramion przez Elektromontaż Exp. jest faktem. Teraz linia ta, 1,39 jest najważniejszym krótkoterminowym wsparciem. Po piątkowej sesji kurs dotarł do szczytu z 24 VII, 1,54 delikatnie go naruszając. Średnioterminowa hossa jest potwierdzana przez układ ruchu kierunkowego oraz MACD. Mocno zachowują się szybkie oscylatory. Np. CCI ustanowił roczne maksimum, a RSI półroczne. Średnioterminowy zasięg wynikający z potwierdzenia formacji wynosi 2 zł i jest zbieżny ze szczytem z 11 IV. Czas potrzebny na jego realizację powinien być porównywalny z czasem budowania się formacji, tj. około 3 miesiące.

Ewentualne zniżki na obecną chwilę wydają się okazją do uzupełnienia portfela inwestycyjnego o ten „trendowy” walor. Najbliższe wsparcie pokrywa się ze szczytem z początku września, 1,45. Z uwagi na krótkoterminową presję do realizacji zysków (niemal 20 proc. w 2 sesje), najlepiej próbować sił w okolicach linii szyi, 1,39.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Transport i logistyka / / Elektromontaż Exp. zwyżkuje