Elektroniczny System Windykacji doceniony

SW
opublikowano: 02-02-2012, 00:00

Elektroniczny System Windykacji dostał wyróżnienie za innowacyjność.

Elektroniczny System Windykacji EGB Finanse został wyróżniony w kategorii „Innowacyjna usługa” w ogólnopolskiej IV edycji konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju, organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju.

Oceniano czynniki, takie jak stopień innowacyjności usługi oraz zasięg jej działania. Innowacyjność Elektronicznego Systemu Windykacji polegam.in. na przeniesieniu usługi niekojarzonej do tej pory z wirtualną rzeczywistością do internetu.

— Coraz więcej obszarów naszego życia gospodarczego przenosi się do sieci. Grupa kapitałowa EGB Investments postanowiła wyjść naprzeciw nowoczesnym trendom i dlatego zaproponowaliśmy przeniesienie w chmurę usługi, która tradycyjnie nie jest kojarzona z rzeczywistością online –komentuje Krzysztof Matela, prezes EGB Finanse.

Elektroniczny System Windykacji to narzędzie do obsługi długów, stworzone z myślą o małych i średnich firmach. Umożliwia klientom obsługiwanie swoich wierzytelności zdalnie, z każdego miejsca na ziemi, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Wystarczy się zalogować na platformę, gdzie z poziomu dostępu swego indywidualnego konta można monitorować, zarządzać i zlecać działania wobec niespłaconych zobowiązań, a także sprzedawać należności wynikające z faktur. EGB Finanse planuje w przyszłości poszerzyć możliwości systemu i przystosować go dla szerszego wachlarza klientów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane