Czytasz dzięki

Emmerson wejdzie w II kwartale na NC

KZ
opublikowano: 06-01-2010, 10:37

Znany pośrednik w obrocie nieruchomościami wejdzie na alternatywny rynek. Pomoże mu w tym Wrocławski Dom Maklerski.

Kwota wynagrodzenia z tytułu umowy uzależniona będzie od środków, pozyskanych przez Emmerson z oferty prywatnej akcji. Termin oferty i debiutu to drugi kwartał tego roku.

Emmerson to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich firm zajmujących się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Spółka działa od 1994 roku, co roku obsługuje kilkaset transakcji na rynku nieruchomości. Łącznie - od rozpoczęcia swojej działalności - obsłużyła już ponad 11 000 klientów. Działalność firmy koncentruje się na pięciu podstawowych segmentach: nowe inwestycje mieszkaniowe (rynek pierwotny) - pośrednictwo w sprzedaży, nieruchomości mieszkaniowe (rynek wtórny) - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie, nieruchomości komercyjne - pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie, zarządzanie nieruchomościami, wyceny nieruchomości. Spółka posiada oddziały w największych miastach Polski: Warszawie (pięć), Krakowie (cztery), Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku (obsługuje całe Trójmiasto).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane