Energobud Leszno Budowanie pod napięciem

MAR
opublikowano: 14-12-2009, 00:00

Przemyślane inwestycje w nowoczesne technologie i najwyższej klasy usługi pozwoliły Energobudowi Leszno zyskać mocną pozycję na rynku podwykonawców branży.

Historia Wielkopolskiej Gazeli Biznesu sięga 1997 r., kiedy do życia powołano spółkę Les-Bud. Po dwóch latach działalności firma przyjęła obecną nazwę Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych Energobud Leszno, a od 2007 powiększyła się poprzez włączenie siedmiu spółek z grupy Enea. Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach elektroenergetycznych — od projektowania, przez budowę, aż po przeglądy i remonty. Firma wytwarza również małogabarytowe stacje transformatorowe i złącza kablowe.

— Kluczowym klientem spółki jest Enea oraz podmioty z jej grupy kapitałowej. Jednocześnie już ponad 12 proc. przychodów uzyskujemy z rynku zewnętrznego — dużych zakładów przemysłowych, gmin i inwestorów budowlanych — wyjaśnia Rafał Sieracki, prezes Energobudu Leszno.

Szef spółki podkreśla, że podstawą udanego biznesu są partnerskie relacje z klientami, nowoczesne technologie i zaangażowani pracownicy o wysokich kwalifikacjach.

— Wyróżnienie nas tytułem Gazeli Biznesu jest przede wszystkim zobowiązaniem wobec klientów i właścicieli, do ciągłego podnoszenia jakości usług — podkreśla Rafał Sieracki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane