Enrico Just nowym dyrektorem generalnym 4G Systems GmbH

opublikowano: 12-02-2007, 17:58

Enrico Just (48) został mianowany nowym dyrektorem generalnym korporacji 4G Systems GmbH z siedzibą w Hamburgu, zastąpił na tym stanowisku Alexandra P. Satora.

Enrico Just (48) został mianowany nowym dyrektorem generalnym korporacji 4G Systems GmbH z siedzibą w Hamburgu, zastąpił na tym stanowisku Alexandra P. Satora.

4G Systems GmbH to jedyny niemiecki producent urządzeń do sieci komórkowych w standardzie HSDPA. Firma jest jednym z zaledwie pięciu producentów tego typu urządzeń na świecie.

- 4G Systems to firma o wielkim potencjale, operująca w niezwykle interesującej branży. Dla mnie, wyzwanie kierowania taką firmą jako jej dyrektor generalny to doskonała okazja na produktywne wykorzystanie wielu lat doświadczenia w zarządzaniu - mówi Enrico Just o swoim nowym stanowisku.

4G Systems specjalizuje się w projektowaniu, opracowywaniu, produkcji i eksploatacji sprzętu i oprogramowania do bezprzewodowego przekazu danych i dźwięku, i jest jedynym niemieckim producentem urządzeń dla sieci komórkowych w standardzie HSDPA. W swoich produktach firma łączy wiele standardów przekazu danych - np. GPRS, WIMAX, EDGE, UMTS, HSDPA, oraz WLAN, z najróżniejszymi zastosowaniami takimi jak VoIP, bramki VoWLAN, systemy osłon internetowych oraz technologiami szyfrowania danych.

DI

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane