Eprosument, czyli eksperci od OZE

Partnerem publikacji jest Eprosument S.A.
opublikowano: 28-12-2021, 09:26
Cezary Wujciński
wiceprezes Eprosument S.A.

Mamy wielką nadzieję, że przyszłość energetyczna każdego z nas będzie zielona. Dlatego celem Eprosumenta jest dostarczanie najlepszych i najbardziej ekologicznych rozwiązań dostępnych dla biznesu i użytkowników indywidualnych. Wejście w świat Eprosumenta to otwarcie się na filozofię funkcjonowania w ekologicznym i efektywnym systemie, w którym środowisko i ograniczenie naszej ingerencji w naturę stoją na pierwszym miejscu. Wierzymy, że energetyka przyszłości może być zeroemisyjna.

Cezary Wujciński i Michał Szczepański zaczynali kilka lat temu od domowej fotowoltaiki, dziś mają spółkę, której instalacje pojawiają się na dachach dużych przedsiębiorstw. Eprosument S.A. to specjaliści od OZE: dostarczają usługi, sprzedają instalacje fotowoltaiczne i kompleksowo projektują zeroemisyjne rozwiązania. Do tego oferują energię elektryczną produkowaną z jej własnych farm fotowoltaicznych. Firma z Bydgoszczy jest na fali wznoszącej. W 2018 r. jej przychody wynosiły 6 mln zł netto. Rok temu wzrosły prawie czterokrotnie. Dzisiaj Eprosument S.A. zatrudnia 80 osób, a przychody wynoszą 30 mln zł netto. Jednocześnie spółka cały czas zwiększa zatrudnienie i szacuje, że w 2021 r. jej przychody wzrosną dwukrotnie. Ma biura w sześciu polskich miastach. Eprosument S.A. był wielokrotnie nagradzany w różnych konkursach lokalnych i ogólnopolskich. W 2021 r. firma została laureatem rankingu „Gazele Biznesu”. Od kilku lat wprowadza zasady dobrego zarządzania, dbając o klientów, pracowników i partnerów handlowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane