Erste radzi "kupuj" akcje 11bit Studios

opublikowano: 04-07-2019, 11:50

Emil Popławski, analityk Erste Securities Polska, wydał rekomendację "kupuj" dla akcji 11bit Studios. Cena docelowa to 493,3 zł.

"Zakończona sukcesem premiera Frostunka powinna pozwolić spółce na osiągnięcie stabilnej pozycji gotówkowej w roku 2019, szacowanej przez nas na 67 mln zł, co naszym zdaniem powinno pozwolić na ustalenie budżetu produkcyjno-marketingowego dla Projektu 8 na poziomie 20 mln zł i dwukrotne zwiększenie tej kwoty w przypadku Projektu 9, oczekiwanego przez nas w roku 2023. Wierzymy, iż w przypadku sukcesu Projektu 8, 11 bit może zdecydować się na zakup unikalnego IP lub pierwszą w historii wypłatę dywidendy, która według naszych kalkulacji może wynieść 21,05 zł na akcję przy stopie dywidendy 5,4 proc." - napisał analityk w uzasadnieniu raportu, który dostępny jest na stronie brokera. (www.esp.pl)

Zobacz więcej

Fot. Frostpunk

Raport przygotowano w ramach Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego GPW.

251dc9e0-90f6-11e9-bc42-526af7764f64
To musisz wiedzieć dziś rano
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE
To musisz wiedzieć dziś rano
autor: Kamil Zatoński
Wysyłany codziennie
Kamil Zatoński
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu