To daje 10 gr na akcję. Reszta zysku (5,26 mln zł) ma trafić na kapitał zapasowy.
ES - System chce dzielić zyski
Zarząd ES-System, działającej w sektorze oświetleniowym, zaproponuje akcjonariuszom, by z wyniku osiągniętego w 2009 roku na dywidendę trafiło 4,28 mln zł.