Euroad szkoli kadry

Marcin Bołtryk
opublikowano: 09-01-2003, 00:00

Firma Euroad rozpoczęła kampanię na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach. Oprócz oznakowania konturowego firmowej floty, przygotowywanego we współpracy z Mercedes-Benz oraz 3M, elementem kampanii jest także szkolenie kierowców firmy w zakresie ratownictwa przedmedycznego. Ci z nich, którzy w okresie między świętami a Nowym Rokiem przebywali w kraju, mają już takie szkolenie za sobą. Lekarze prowadzący kurs zwracali szczególną uwagę na pomoc ofiarom wypadków samochodowych, utrzymanie drożności dróg oddechowych, sztuczne oddychanie, masaż pośredni serca, ułożenie w pozycji bezpiecznej.

Udzielanie pierwszej pomocy nie jest obowiązkowym elementem szkolenia zawodowych kierowców. Organizując takie kursy Euroad chce jednak, aby pracownicy firmy byli postrzegani nie tylko jako profesjonaliści za kierownicą, ale także jako ci, którzy potrafią poradzić sobie w sytuacjach dużo trudniejszych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Euroad szkoli kadry