Facebookowa gazeta „PostPost”

DI, yahoo.com
opublikowano: 08-12-2010, 10:37

Firma TigerLogic zaprezentowała projekt „PostPost”. To tzw. social gazeta, która tworzy się automatycznie i w czasie rzeczywistym ze zdjęć, plików wideo, ale przede wszystkim linków wrzucanych na  Facebooka przez znajomych.

Choć layout „PostPost” przypomina tradycyjną gazetę, to jest to jednak zwyczajny agregator newsów, umieszczony w kontekście portalu społecznościowego.

Aplikację ściąga się w tradycyjny dla Facebooka sposób, poprzez kliknięcie w button akceptacji. Można zrezygnować z wyświetlania wideo i zdjęć, a zostawić jedynie linki. Jeśli jesteśmy fanami stron poważnych tytułów, to w naszym wydaniu pojawią się automatycznie umieszczone przez te gazety linki do tekstów.

Pokazana przez TigerLogic facebookowa gazeta to jeszcze wersja beta. Firma chce zapełnić niszę w porządkowaniu portalowych informacji.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, yahoo.com

Polecane