Finansowi spotkają się na forum

Mirosław Cichy
20-05-2002, 00:00

KATOWICE. Międzynarodowa Szkoła Bankowości i Finansów we współpracy z Górnośląskim Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych organizują II Śląskie Forum Dyrektorów Finansowych. Impreza, nad którą patronat objęła redakcja „Pulsu Biznesu”, odbędzie się 5 czerwca. Celem forum jest zbudowanie platformy wymiany doświadczeń i poglądów między liderami firm i instytucji działających na Śląsku, odpowiedzialnymi za kształtowanie polityki finansowej.

— Liczymy, że w imprezie udział weźmie 50-60 osób, ale jesteśmy przygotowani nawet na 200 chętnych — mówi Małgorzata Klimas-Machulec z MSBiF.

Głównym tematem forum będą nowoczesne metody zarządzania ryzykiem. Zdzisław Ingielewicz, prezes Firmy Chemicznej Dwory, opowie o zarządzaniu ryzykiem w przemyśle chemicznym, Wojciech Lipka, prezes Fitch Polska, wyjaśni, jak rozumieć i wykorzystywać rating w praktyce zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie, a o tym, jak ograniczyć ryzyko utraty płynności i ryzyko inwestycyjne w funduszach inwestycyjnych, będzie mówił Marek Łukaszewski, prezes GTFI.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Cichy

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Finansowi spotkają się na forum