Firma z Torunia może przejąć Sobieski Trade

opublikowano: 06-08-2019, 10:04

Marie Brizard Wine & Spirits poinformował o propozycji sprzedaży jego polskiego dystrybutora alkoholu Sobieski Trade firmie United Beverages z Torunia.

Marie Brizard Wine & Spirits poinformował, że po przeglądzie strategii na lata 2019-2022 zdecydowano o sprzedaży Sobieski Trade, który działa niezależnie od innych aktywności grupy w Polsce. Nabywcą ma być United Beverages, jeden z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce, współpracujący z największymi producentami w kraju i na świecie.

Andrew Highcock, prezes Marie Brizard Wine & Spirits powiedział, że proponowana sprzedaż Sobieski Trade  pozwoli jego spółce „skoncentrować wysiłki na rzecz naprawy i inwestycji na markach i działaniach generujących wartość”.

- Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia z United Beverages, które dzięki swojej wielkości i know-how będzie mogło rozwijać firmę i jej potencjał, zapewniając pracownikom Sobieski Trade nowe perspektywy – powiedział.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane