Firmy rodzinne: reaktywacja

SACH
17-01-2014, 00:00

Wystartowała druga edycja projektu „Firmy Rodzinne”.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na dni otwarte przedsięwzięcia połączone ze spotkaniem promocyjno-rekrutacyjnym.

Wydarzenie odbędzie się 23 stycznia w Warszawie. W projekcie mogą wziąć udział mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa rodzinne, w których wspólnie pracuje co najmniej dwóch członków rodziny, a co najmniej jeden z nich ma istotny wpływ na zarządzanie. W ramach przedsięwzięcia odbędą się m.in. szkolenia i doradztwo dla kadry menedżerowskiej i pracowników, studia podyplomowe dla sukcesorów oraz spotkania mentoringowe.

Kursy będą dotyczyły takich obszarów, jak efektywne zarządzanie, delegowanie zadań, systemy wynagrodzeń, budowa marki i strategii w firmach rodzinnych. Każdy uczestnik otrzyma profesjonalną diagnozę potrzeb wynikających ze specyfiki firmy. Więcej informacji na temat projektu: www.firmyrodzinne.eu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Firmy rodzinne: reaktywacja