Firmy z Francji szukają partnerów

MAG
opublikowano: 16-04-2015, 00:00

W dniach 29-30 kwietnia biuro Business France w Ambasadzie Francji w Warszawie we współpracy z firmą Dascher, dostawcą rozwiązań w dziedzinie logistyki i transportu, zorganizuje spotkania biznesowe dla francuskich dostawców urządzeń i produktów dla sektora budownictwa, wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz ogrodnictwa. Odbędzie się także seminarium informacyjne z udziałem ekspertów. Sektor budownictwa i wyposażenia wnętrz we Francji do 340 tys. przedsiębiorstw zatrudniających 1,5 mln osób i generujących 130 mld EUR obrotów.

W spotkaniu wezmą udział producenci m.in. artykułów ogrodniczych, architektury ogrodowej (tarasy drewniane i kompozytowe, ekologiczne donice w designerskim stylu) oraz produktów do wykończenia i aranżacji wnętrz (farby ekologiczne i dekoracyjne, wyposażenie łazienek). Wszystkie wyroby powstają we Francji.

KONTAKT:

Nicolas Devé, ambasada Francji w Polsce — Biuro Business France tel.: +48 22 529 31 13 e-mail: nicolas.deve@ businessfrance.fr

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu