Flamandowie postawią dom

MB
opublikowano: 10-12-2009, 09:07

Kilkanaście firm z Belgii odwiedzi w przyszłym roku Polskę podczas misji i indywidualnych podróży biznesowych. Wśród nich będą też przedsiębiorstwa związane z budowlanką.

19 belgijskich firm szuka w Polsce dystrybutorów i odbiorców za pośrednictwem Flanders Investment Trade, agendy rządu flamandzkiego z oddziałami w Warszawie i Poznaniu.

— Dziewięć firm przyjedzie na targi Budma 2010 w Poznaniu. Jest możliwość umówienia podczas targów indywidualnego spotkania przy belgijskim piwie oraz uczestniczenia w spotkaniu biznesowym z udziałem ambasadora Królestwa Belgii. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Poznaniu — mówi Barbara Cabaj, pełnomocnik ds. handlowych i inwestycji Flanders Investment Trade.

W styczniu przyszłego roku w Poznaniu pojawi się m.in. AG Plastics, producent świetlików i pokryć dachowych z poliwęglanu.

— Spółka ma już jednego dystrybutora w Polsce, ale stawia na dalszy rozwój. Dlatego szuka nowych i firm specjalizujących się w obsłudze inwestycji oraz projektów. Z kolei SVK, producent pokryć dachowych i fasadowych z cementu włóknistego, to rodzinna firma, która działa od 1905 r. Jest obecna w Belgii, Holandii, Francji, Niemczech, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Teraz chce wejść do Polski — mówi Barbara Cabaj.

Polska to atrakcyjny kraj dla inwestorów z państw zachodnich.
Polska to atrakcyjny kraj dla inwestorów z państw zachodnich.
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MB

Polecane