Forum Gospodarcze w Gdyni

MBE
opublikowano: 11-10-2011, 00:00

WYDARZENIE

14 października w Gdyni rusza Międzynarodowe Forum Gospodarcze, w którym wezmą udział polscy i zagraniczni eksperci ze świata biznesu i nauki. W trakcie spotkania odbędą się konferencje tematyczne (Europejska zintegrowana polityka morska – perspektywa 2020-2050, Turystyka kulinarna – czyli przepis na sukces szlaków, imprez i produktów kulinarnych, Projektowanie na rzecz lepszej jakości życia) oraz panel środowiskowy (Gospodarowanie odpadami – teoria i praktyka).

Forum, organizowane od 2001 r., jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych na Pomorzu. Międzynarodowe Forum Gospodarcze będzie miało otwartą formułę – każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w dyskusji. Osoby chcące uczestniczyć w wydarzeniu powinny wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej: www. forum.gdynia.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu