Galeria Zielona ruszy w 2006 r.

Agnieszka Janas
opublikowano: 01-08-2006, 00:00

Austriacki deweloper systematycznie buduje sieć małych centrów handlowych Ferio. Właśnie jest na dobrej drodze do uruchomienia trzeciego.

W Puławach coraz bliżej do otwarcia centrum handlowego Ferio Galeria Zielona, którego deweloperem jest austriacka firma Raiffeisen Evolution Project Development. Na placu budowy uroczyście zawieszono wiechę. Postęp prac umożliwia inwestorowi składanie zapewnień, że obiekt ruszy już w listopadzie. Koszt inwestycji szacowany jest na 12 mln EUR, a generalnym wykonawcą obiektu jest firma Strabag.

Ferio Galeria Zielona to trzykondygnacyjne (parter + 2 piętra) centrum handlowe z parkingiem na 200 miejsc. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie ponad 10 tys. mkw., na których znajdzie się 30 punktów handlowych i usługowych. W centrum planowane jest także sztuczne lodowisko.

Najemcami są m.in.: supermarket Carrefour, sklep RTV AGD Media Export, a także sklepy i punkty usługowe innych branż, np. pralnia, apteka, sklepy z upominkami, wyposażenie i dekoracja wnętrz, kwiaciarnia, sklepy obuwnicze i odzieżowe oraz punkty małej gastronomii. W planach jest także stworzenie placu zabaw dla dzieci.

Ferio to sieć centrów handlowo-usługowych stworzonych z myślą o małych miastach lub dużych dzielnicach. W ofercie obiektów znajdują się także pomieszczenia biurowe. Centrum handlowe Ferio Galeria Zielona to kolejne centrum handlowe tej sieci. Jesienią ubiegłego roku uruchomione zostało centrum Ferio Gaj we Wrocławiu, a w maju bieżącego roku rozpoczęła się budowa centrum Ferio Legnica.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Janas

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu