Gaz od Taurona to nie żart

Materiał partnera strony (Tauron)
opublikowano: 11-04-2016, 22:00

Komentarz wiceprezesa Tauron Sprzedaż sp. zo.o.

KOMENTARZ

WITOLD OLECH wiceprezes TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Oferta Taurona na sprzedaż gazu jest bardzo korzystna dla klientów. Nie tylko zapewnia ceny niższe od tych, które ma największy sprzedawca gazu w Polsce, ale daje klientom również gwarancję ochrony przed podwyżkami nawet przez trzy lata.

Jednak jak zachęcić do tak dobrej oferty, skoro — jak wynika z badań — duża część klientów w ogóle nie wie, że rynek gazu jest uwolniony i że można zmienić dostawcę? Szukając najlepszych rozwiązań przyjęliśmy, że ta niewiedza — wbrew pozorom — może być dobrym punktem wyjścia w naszej kampanii reklamowej „Tani gaz w Tauronie”. Do takiego stanu rzeczy odwołuje się film reklamowy emitowany w telewizji i internecie.

Nasz spot promocyjny przedstawia dwóch pracowników, którzy właśnie skończyli montować reklamę Taurona na bilbordzie i stwierdzają, że przez pomyłkę skleili dwie różne reklamy, bo jeden z nich przykleił „Tauron”, a drugi „tani gaz”. Panowie uznają to za niezły żart i dowcipkują, że ludzie będą teraz dzwonić w sprawie gazu do Taurona. Okazuje się jednak, że gaz od Taurona to nie żart, ale rzeczywista i w dodatku bardzo dobra oferta. Zadowolona klientka, która obserwuje panów montujących reklamę, mówi, że ma już tani gaz od Taurona i może zaoszczędzić na rachunkach nawet 140 zł rocznie.

Jesteśmy przekonani, że ten prosty i zabawny koncept pozwoli nam osiągnąć zamierzone cele. Po pierwsze, poinformować klientów, że każdy może wybrać nowego dostawcę gazu. Po drugie, skłonić odbiorców do tego, by ich nowym dostawcą paliwa gazowego był właśnie Tauron. Po trzecie, przekonać, że gaz od Taurona jest tani i pozwala zaoszczędzić na rachunkach.

Przygotowaliśmy również spot reklamujący gaz dla firm, bo dostawcę gazu może wybrać każdy: klienci z gospodarstw domowych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże firmy. Kampania reklamowa prowadzona jest także w prasie, radiu, internecie oraz poprzez materiały ekspozycyjne dostępne w biurach obsługi. Kontaktujemy się również z naszymi klientami telefonicznie, by w ten sposób zachęcić do korzystania z oferty „Tani gaz w Tauronie”.

Kto już teraz chce kupić tani gaz od Taurona, może wypełnić formularz zamówienia na stronie www.tauron.pl, odwiedzić nasz punkt obsługi lub zadzwonić pod numer 555 444 555. Zmiana dostawcy gazu jest bardzo prosta, bo Tauron załatwia za klientów wszystkie formalności. Wszystko odbywa się bez przerw w dostawie gazu oraz nie wymaga zmiany licznika ani instalacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera strony (Tauron)

Polecane