Getin łączy siły z Eneą

  • Ewa Bednarz
05-08-2014, 00:00

Finanse osobiste: Dostawca energii i bank stworzyły wspólną ofertę dla nowych klientów.

Getin Bank kusi nowych klientów promocyjną ofertą Konta z energią. Zapewnia też, że wystarczy otworzyć rachunek Getin Up i uiszczać z niego opłaty za prąd, aby otrzymać 15 proc. zwrotu wydatków na energię elektryczną oraz 5 proc. za zakupy. W ciągu roku można zaoszczędzić do 400 zł — 200 zł na energii i tyle samo (ale do 20 zł miesięcznie) na pozostałych wydatkach opłacanych wydawaną do konta kartą debetową, jeżeli będzie się zawierało co najmniej pięć transakcji miesięcznie.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie tylko nie są i nie byli posiadaczami lub współwłaścicielami rachunku oszczędnościowo- -rozliczeniowego prowadzonego przez Getin Bank, ale wybrali lub wybiorą na dostawcę energii elektrycznej Eneę. Jeżeli więc teraz zdecydują się na zmianę operatora, będą musieli najpierw załatwić dodatkowe formalności w biurze obsługi klienta Enei, a dopiero potem otrzymają umowę z bankiem (umowa zostanie przesłana kurierem). Na maksymalne oszczędności na energii elektrycznej mogą liczyć osoby, które opłacają rachunki po 120 zł miesięcznie, a na zakupy zawierane kartą wydają 400 zł miesięcznie.

Konto Getin Up jest bezpłatne. Bank nie pobiera też opłat za wydawaną do niego kartę debetową. Darmowe są też przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Euronetu. Rachunek można założyć przez internet, telefonicznie, w placówce Getin Banku lub w samoobsługowym oddziale Getin Point.

200 zł Tyle maksymalnie w ciągu roku można zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Getin łączy siły z Eneą