ATM: Objęcie udziałów w spółce

opublikowano: 2006-05-24 18:40

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 23 / 2006
Data sporządzenia: 2006-05-24
Skrócona nazwa emitenta
ATM
Temat
Objęcie udziałów w spółce
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd ATM SA informuje, że w dniu dzisiejszym ATM objął 159 udziałów nowej emisji ATM-Elektronika sp. z o.o. o wartości nominalnej 625 zł za łączną kwotę 107325 zł co stanowi 66.25% kapitału zakładowego spółki po podwyższeniu kapitału. Inwestycja w udziały spółki ma charakter długoterminowy.
Wielkość udziałów ATM SA w kapitale zakładowym ATM-Elektronika sp. z o.o. wynosi 99.58% i tyle samo głosów na Zgromadzeniu Wspólników.
Wiceprezes Zarządu ATM SA Tadeusz Czichon posiada 0.42% udziałów w ATM-Elektronika i pełni funkcje Prezesa Zarządu tej spółki.
Kryterium będącym podstawa uznania aktywów za znaczące była wartość udziałów w kapitale nabywanej spółki.
Nabycie udziałów nastąpiło ze środków własnych Emitenta.

Podwyższenie kapitału zakładowego spółki ATM-Elektronika sp. z o.o. związane jest z wznowieniem jej działalności. Spółka zmienia nazwę na ATM-Services sp. z o.o. i będzie świadczyła usługi w zakresie obsługi informatycznej małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Oferta ATM-Services ma zapewnić firmom obsługę informatyczną przy wykorzystaniu zestandaryzowanych produktów, w modelu pełnego outsourcingu, po konkurencyjnych cenach. Oferta ATM-Services będzie komplementarna do oferty ATM SA, nastawionej na bardziej zaawansowane, często unikatowe technologicznie rozwiązania, dla najbardziej wymagających klientów.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2006-05-24 Roman Szwed Prezes Zarządu
2006-05-24 Tadeusz Czichon Wiceprezes Zarządu