BRE BANK SA - Raport kwartalny SAB-Q

opublikowano: 2001-08-03 08:40

[2001/08/03 08:40] BRE BANK SA - Raport kwartalny SAB-Q

Podstawa prawna: Zgodnie z § 46 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 22 grudnia 1998r. - Dz.U. Nr 163, poz. 1160


WYBRANE DANE FINANSOWE
w tys. zł. w tys. EURO 
2 kwartał okres od 2001-04-01 do 2001-06-302 kwartały narastająco okres od 2001-01-01 do 2001-06-302 kwartał okres od 2001-04-01 do 2001-06-302 kwartały narastająco okres od 2001-01-01 do 2001-06-30
I. Przychody z tytułu odsetek417,700888,141121,523248,043
II. Przychody z tytułu prowizji73,733129,08121,45136,050
III. Wynik na działalności bankowej320,374501,25193,208139,991
IV. Zysk (strata) brutto128,218228,43237,30363,797
V. Zysk (strata) netto92,085175,89726,79149,125
VI. Aktywa (stan na 2001-06-30) 18,381,757 5,441,1262001-06-30
VII. Kapitał własny (stan na 2001-06-30) 2,272,402 672,6472001-06-30
VIII. Liczba akcji (stan na 2001-06-30) 22,970,500 22,970,5002001-06-30
IX. Wartość księgowa na jedną akcję - w zł. (stan na 2001-06-30) 98.93 29.282001-06-30
X. Współczynnik wypłacalności (stan na 2001-06-30) 13.27 13.272001-06-30


Bilans
stan na 2001-06-30 koniec kwartału / 2001stan na 2001-03-31 koniec poprz. kwartału / 2001stan na 2000-06-30 koniec kwartału / 2000stan na 2000-03-31 koniec poprz. kwartału / 2000
A k t y w a   
I. Kasa, operacje z bankiem centralnym440,570317,940195,177228,625
II. Dłużne papiery wartościowe uprawnione do redyskontowania w banku centralnym80,654111,39056,30545,211
III. Należności od sektora finansowego2,351,0462,688,1592,391,5582,589,304
1. W rachunku bieżącym152,837182,518113,215175,608
2. Terminowe2,198,2092,505,6412,278,3432,413,696
IV. Należności od sektora niefinansowego i sektora budżetowego8,048,7017,423,5747,638,5456,316,909
1. W rachunku bieżącym1,730,9041,579,2201,469,2721,440,852
2. Terminowe6,317,7975,844,3546,169,2734,876,057
V. Należności z tytułu zakupionych papierów wartościowych z otrzymanym przyrzeczeniem odkupu   
VI. Dłużne papiery wartościowe3,418,8263,064,5123,779,2943,109,685
VII. Akcje i udziały w jednostkach zależnych639,749648,372376,034337,671
VIII. Akcje i udziały w jednostkach stowarzyszonych49,65634,478101,76173,794
IX. Akcje i udziały w pozostałych jednostkach22,17024,999124,902142,441
X. Pozostałe papiery wartościowe i inne prawa majątkowe484,775479,680279,865161,610
XI. Wartości niematerialne i prawne204,574181,925133,317136,681
XII. Rzeczowy majątek trwały785,408802,026741,702734,945
XIII. Akcje własne do zbycia   
XIV. Inne aktywa1,680,9262,040,0882,091,4171,612,645
1. Przejęte aktywa - do zbycia23,34823,90522,91822,918
2. Pozostałe1,657,5782,016,1832,068,4991,589,727
XV. Rozliczenia międzyokresowe174,702110,11530,83168,664
1. Z tytułu odroczonego podatku dochodowego130,41395,049 16,647
2. Pozostałe rozliczenia międzyokresowe44,28915,06630,83152,017
A k t y w a r a z e m18,381,75717,927,25817,940,70815,558,185
P a s y w a   
I. Zobowiązania wobec banku centralnego164,5555,061 
II. Zobowiązania wobec sektora finansowego4,723,5894,732,8585,267,0344,889,598
1. Bieżące222,218185,221175,04984,069
2. Terminowe4,501,3714,547,6375,091,9854,805,529
III. Zobowiązania wobec sektora niefinansowego i sektora budżetowego8,202,7057,598,5287,127,9796,442,783
1. Lokaty oszczędnościowe, w tym:567,924186,743 
a) bieżące567,924186,743 
b) terminowe   
2. Pozostałe, w tym:7,634,7817,411,7857,127,9796,442,783
a) bieżące1,232,5791,252,0691,639,7011,224,811
b) terminowe6,402,2026,159,7165,488,2785,217,972
IV. Zobowiązania z tytułu sprzedanych papierów wartościowych z udzielonym przyrzeczeniem odkupu   
V. Zobowiązania z tytułu emisji własnych papierów wartościowych   
VI. Fundusze specjalne i inne pasywa2,448,6453,057,8753,184,2541,746,652
VII. Koszty i przychody rozliczane w czasie oraz zastrzeżone515,138187,882163,320188,417
VIII. Rezerwy54,72347,384134,104133,686
1. Rezerwy na podatek dochodowy  14,192
2. Pozostałe rezerwy54,72347,384119,912133,686
IX. Zobowiązania podporządkowane   
X. Kapitał (fundusz) podstawowy91,88291,88291,20091,200
XI. Należne wpłaty na poczet kapitału podstawowego (wielkość ujemna)   
XII. Kapitał (fundusz) zapasowy748,738748,738737,913737,913
XIII. Kapitał (fundusz) rezerwowy z aktualizacji wyceny7,9697,9697,9697,969
XIV. Pozostałe kapitały (fundusze) rezerwowe1,247,9161,009,4411,009,441528,294
XV. Różnice kursowe z przeliczenia oddziałów zagranicznych   
XVI. Niepodzielony zysk lub niepokryta strata z lat ubiegłych 355,828 665,047
XVII. Zysk (strata) netto175,89783,812217,494126,626
P a s y w a r a z e m18,381,75717,927,25817,940,70815,558,185


POZYCJE POZABILANSOWE
stan na 2001-06-30 koniec kwartału / 2001stan na 2001-03-31 koniec poprz. kwartału / 2001stan na 2000-06-30 koniec kwartału / 2000stan na 2000-03-31 koniec poprz. kwartału / 2000
I. Pozabilansowe zobowiązania warunkowe6,234,1136,510,7305,503,2054,530,590
1. Zobowiązania udzielone:5,899,8225,784,0184,913,3514,114,061
a) dotyczące finansowania4,049,7443,885,5123,050,8253,267,836
b) gwarancyjne1,850,0781,898,5061,862,526846,225
2. Zobowiązania otrzymane:334,291726,712589,854416,529
a) dotyczące finansowania112,109119,957154,139144,753
b) gwarancyjne222,182606,755435,715271,776
II. Zobowiązania związane z realizacją operacji kupna/sprzedaży140,073,514114,121,80977,488,80856,803,189
III. Pozostałe, w tym:   
-   
P o z y c j e p o z a b i l a n s o w e r a z e m146,307,627120,632,53982,992,01361,333,779


RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT
2 kwartał / 2001 okres od 2001-04-01 do 2001-06-302 kwartały narastająco / 2001 okres od 2001-01-01 do 2001-06-302 kwartał / 2000 okres od 2000-04-01 do 2000-06-302 kwartały narastająco / 2000 okres od 2000-01-01 do 2000-06-30
I. Przychody z tytułu odsetek417,700888,141389,002747,976
II. Koszty odsetek354,348716,241296,767567,593
III. Wynik z tytułu odsetek (I-II)63,352171,90092,235180,383
IV. Przychody z tytułu prowizji73,733129,08148,270110,054
V. Koszty z tytułu prowizji7,63114,6906,58111,152
VI. Wynik z tytułu prowizji (IV-V)66,102114,39141,68998,902
VII. Przychody z akcji i udziałów, pozostałych papierów wartościowych i innych praw majątkowych6,89211,1796,5536,553
VIII. Wynik na operacjach finansowych47,481-48,5239,159158,793
IX. Wynik z pozycji wymiany136,547252,30458,03951,576
X. Wynik na działalności bankowej320,374501,251207,675496,207
XI. Pozostałe przychody operacyjne60,30066,77743,90950,837
XII. Pozostałe koszty operacyjne2,4797,17012,29813,939
XIII. Koszty działania banku96,697192,588118,777199,391
XIV. Amortyzacja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych27,99855,21218,93437,498
XV. Odpisy na rezerwy i aktualizacja wartości194,910255,92166,530124,602
XVI. Rozwiązanie rezerw i zmniejszenia dotyczące aktualizacji wartości69,600171,22087,788135,640
XVII. Różnica wartości rezerw i aktualizacji (XV- XVI)-125,310-84,70121,25811,038
XVIII. Wynik na działalności operacyjnej128,190228,357122,833307,254
XIX. Wynik na operacjach nadzwyczajnych2875234
1. Zyski nadzwyczajne982273475
2. Straty nadzwyczajne701523241
XX. Zysk (strata) brutto128,218228,432122,835307,288
XXI. Podatek dochodowy36,13352,53531,96789,794
XXII. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenie zysku (zwiększenie straty)   
XXIII. Zysk (strata) netto92,085175,89790,868217,494
   
Zysk (strata) netto (za 12 miesięcy) 313,808 724,949
Średnia ważona liczba akcji zwykłych 22,942,083 22,800,000
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł) 13.68 31.80


RACHUNEK PRZEPŁYWU ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH
2 kwartał / 2001 okres od 2001-04-01 do 2001-06-302 kwartały narastająco / 2001 okres od 2001-01-01 do 2001-06-302 kwartał / 2000 okres od 2000-04-01 do 2000-06-302 kwartały narastająco / 2000 okres od 2000-01-01 do 2000-06-30
A. Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej (I - II) - metoda bezpośrednia   
I. Wpływy z działalności operacyjnej   
1. Wpływy z tytułu:   
a) odsetek   
b) prowizji   
2. Wpływy z tytułu pozostałych przychodów operacyjnych   
3. Wpływy z tytułu zdarzeń nadzwyczajnych   
4. Pozostałe wpływy   
II. Wydatki z tytułu działalności operacyjnej   
1. Koszty:   
a) odsetek   
b) prowizji   
2. Wynagrodzenia wraz z narzutami   
3. Zapłata podatku dochodowego   
4. Wydatki z tytułu pozostałych kosztów operacyjnych   
5. Wydatki z tytułu zdarzeń nadzwyczajnych   
6. Pozostałe wydatki   
   
A. Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej (I+/-II) - metoda pośrednia364,639831,6171,024,835809,311
I. Zysk (strata) netto92,085175,89790,868217,494
II. Korekty razem:272,554655,720933,967591,817
1. Amortyzacja27,99855,21218,93437,498
2. Zyski/straty z tytułu różnic kursowych-3,236-1,286-5,972-5,664
3. Odsetki i dywidendy32,84251,27542,39982,415
4. (Zysk) strata z tytułu działalności inwestycyjnej-69,344-100,262-28,984-96,824
5. Zmiany stanu pozostałych rezerw47,454-7,68516,18313,925
6. Podatek dochodowy (wykazany w rachunku zysków i strat)36,13352,53531,96789,794
7. Podatek dochodowy zapłacony-62,796-126,675-39,536-55,371
8. Zmiana stanu dłużnych papierów wartościowych-323,578-283,522-661,997-905,064
9. Zmiana stanu należności od sektora finansowego69,897776,347236,899840,806
10. Zmiana stanu należności od sektora niefinansowego i sektora budżetowego-625,127-1,287,766-1,321,636-1,421,021
11 . Zmiana stanu należności z tytułu zakupionych papierów wartościowych z otrzymanym przyrzeczeniem odkupu   
12. Zmiana stanu akcji, udziałów i innych papierów wartościowych o zmiennej kwocie dochodu7,34936,91933,12723,954
13. Zmiana stanu zobowiązań wobec sektora finansowego505,511520,024949,7521,089,820
14. Zmiana stanu zobowiązań wobec sektora niefinansowego i sektora budżetowego604,177596,323685,196-228,721
15. Zmiana stanu zobowiązań z tytułu sprzedanych papierów wartościowych z udzielonym przyrzeczeniem odkupu   
16. Zmiana stanu zobowiązań z tytułu papierów wartościowych   
17. Zmiana stanu innych zobowiązań-237,395191,958964,8991,103,816
18. Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych225,730165,02238,467-32,565
19. Zmiana stanu przychodów przyszłych okresów36,93917,301-25,73155,019
20. Pozostałe pozycje   
   
B. Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej (I-II)-7,598-226,126-212,275-110,059
I. Wpływy z działalności inwestycyjnej234,442390,40260,795239,534
1. Sprzedaż wartości niematerialnych i prawnych   
2. Sprzedaż składników rzeczowego majątku trwałego8621,06538,52139,432
3. Sprzedaż akcji i udziałów w jednostkach zależnych16,34738,622 371
4. Sprzedaż akcji i udziałów w jednostkach stowarzyszonych-2,64479,205 7,313
5. Sprzedaż akcji i udziałów w jednostce dominującej   
6. Sprzedaż akcji i udziałów w innych jednostkach, pozostałych papierów wartościowych (w tym również przeznaczonych do obrotu) i innych praw majątkowych212,990260,33515,722185,866
7. Pozostałe wpływy6,88711,1756,5526,552
II. Wydatki z tytułu działalności inwestycyjnej242,040616,528273,070349,593
1. Nabycie wartości niematerialnych i prawnych2,95910,5303,4314,801
2. Nabycie składników rzeczowego majątku trwałego30,93660,40930,05767,553
3. Nabycie akcji i udziałów w jednostkach zależnych3,046157,00248,71348,713
4. Nabycie akcji i udziałów w jednostkach stowarzyszonych9,90419,75628,22328,225
5. Nabycie akcji i udziałów w jednostce dominującej   
6. Nabycie akcji i udziałów w innych jednostkach, pozostałych papierów wartościowych (w tym również przeznaczonych do obrotu) i innych praw majątkowych195,195368,831162,646200,301
7. Nabycie akcji własnych   
8. Pozostałe wydatki   
   
C. Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej (I-II)-231,756-522,586-806,855-880,757
I. Wpływy z działalności finansowej 89,91365,75285,577
1. Zaciągnięcie długoterminowych kredytów od banków 89,91365,75285,577
2. Zaciągnięcie długoterminowych pożyczek od innych niż banki instytucji finansowych   
3. Emisja obligacji lub innych dłużnych papierów wartościowych dla innych instytucji finansowych   
4. Zwiększenie stanu zobowiązań podporządkowanych   
5. Wpływy z emisji akcji własnych   
6. Dopłaty do kapitału   
7. Pozostałe wpływy   
II. Wydatki z tytułu działalności finansowej231,756612,499872,607966,334
1. Spłata długoterminowych kredytów na rzecz banków55,833406,163605,746651,319
2. Spłata długoterminowych pożyczek na rzecz innych niż banki instytucji finansowych21,34129,03335,51043,648
3. Wykup obligacji lub innych papierów wartościowych od innych instytucji finansowych   
4. Zmniejszenie stanu zobowiązań podporządkowanych   
5. Koszty emisji akcji własnych   
6. Umorzenie akcji własnych   
7. Płatności dywidend i innych wypłat na rzecz właścicieli114,853114,853182,400182,400
8. Wypłaty z zysku dla osób zarządzajcych i nadzorujących   
9. Wydatki na cele społecznie użyteczne   
10. Płatności zobowiązań z tytułu umów leasingu finansowego   
11. Pozostałe wydatki39,72962,45048,95188,967
   
D. Przepływy pieniężne netto, razem (A+/-B+/-C)125,28582,9055,705-181,505
E. Bilansowa zmiana stanu środków pieniężnych125,28582,9055,705-181,505
- w tym zmiana stanu środków pieniężnych z tytułu różnic kursowych od walut obcych-2,531-5,0962,1971,213
F. Środki pieniężne na początek okresu349,112391,492250,071437,281
G. Środki pieniężne na koniec okresu (F+/- D)474,397474,397255,776255,776

Podpisy osób reprezentujących spółkę
01-08-03 Jan Zieliński - Dyrektor Banku/Wiceprezes Zarządu/Główny Księgowy Banku
01-08-03 Anna Kacprowska-Paluszek - Dyrektor Departamentu Rachunkowości i Podatków

WYBRANE DANE FINANSOWE w formacie XLS
Bilans w formacie XLS
POZYCJE POZABILANSOWE w formacie XLS
RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT w formacie XLS
RACHUNEK PRZEPŁYWU ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH w formacie XLS
Plik zip z notami i załącznikami dla BRE BANK Spółka Akcyjna