MEDIATEL: Warunkowa rejestracja akcji serii K w KDPW

opublikowano: 2012-05-16 14:35

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
Mediatel_Uchwala_KDPW_nr354.12.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 30 / 2012
Data sporządzenia: 2012-05-16
Skrócona nazwa emitenta
MEDIATEL
Temat
Warunkowa rejestracja akcji serii K w KDPW
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki pod firmą Mediatel Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ("Spółka") działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych w związku z § 34 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim informuje, iż uchwałą nr 354/12 z dnia 15 maja 2012r. Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych postanowił przyjąć do depozytu papierów wartościowych 2 000 000 akcji zwykłych na okaziciela serii K, o wartości nominalnej 0,20 zł każda oraz oznaczyć je kodem PLSMMDA00012, pod warunkiem podjęcia decyzji przez spółkę prowadzącą rynek regulowany o wprowadzeniu tych akcji do obrotu na tym samym rynku regulowanym, na który wprowadzone zostały inne akcje Spółki oznaczone kodem PLSMMDA00012.
Zarejestrowanie w depozycie papierów wartościowych 2 000 000 akcji zwykłych na okaziciela serii K, o wartości nominalnej 0,20 zł każda nastąpi w terminie trzech dni od otrzymania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych decyzji podjętej przez spółkę prowadzącą rynek regulowany o wprowadzeniu tych akcji do obrotu, nie wcześniej jednak niż w dniu wskazanym w tej decyzji jako dzień wprowadzenia akcji do obrotu na rynku regulowanym ("Rejestracja").
W załączeniu przedmiotowa uchwała KDPW S.A.
Wysokość w pełni opłaconego kapitału zakładowego Spółki wynosi 2 216 503,00 PLN i dzieli się na 11 082 515 akcji o wartości nominalnej 0,20 PLN każda akcja, a ogólna liczba głosów na walnym zgromadzeniu Spółki wynosi 11.082.515.

Dane Spółki w zakresie wysokości kapitału zakładowego i ilości akcji zostały już zaktualizowane w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, o czym Spółka informowała w komunikacie nr 20/2012 z dnia 23 kwietnia 2012r.
Załączniki
Plik Opis
Mediatel Uchwała KDPW nr354.12.pdf Mediatel Uchwała KDPW nr354.12.pdf Uchwala KDPW: Mediatel warunkowe przyjecie akcji

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2012-05-16 Mirosław Janisiewicz Marek Nowakowski Prezes Zarządu Członek Zarządu