Olymp S.A.: Zawarcie istotnej umowy

opublikowano: 2023-02-09 16:27

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 4 / 2023
Data sporządzenia: 2023-02-09
Skrócona nazwa emitenta
Olymp S.A.
Temat
Zawarcie istotnej umowy
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Olymp S.A. z siedzibą w Poznaniu („Emitent”, „Spółka”) informuje, że w dniu 8 lutego 2023 r. zawarł umowę („Umowa”) z Vendu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością („VENDU”) - właścicielem sieci klubów fitness Best GYM. Przedmiotowa Umowa ma charakter umowy ramowej.

Przedmiotem Umowy jest określenie zasad sprzedaży, dostawy i montażu sprzętu sportowego przez Emitenta do nowopowstających klubów fitness. Umowa została zawarta na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia. Szacowana wartość Umowy to 3 mln zł netto.

VENDU prowadzi działalność gospodarczą obejmującą m.in. działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Best GYM to sieć klubów fitness, która koncentruje się na otwieraniu lokalizacji średniej wielkości miastach. Obecnie VENDU posiada 9 klubów w całej Polsce.

Powyższa informacja została uznana za istotną przez Zarząd Emitenta z uwagi na możliwość pozytywnego wpływu zawartej Umowy na perspektywy rozwoju Emitenta, w tym na wysokość osiąganych przez Spółkę przychodów.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-02-09 Sylwia Czepiżak Prezes Zarządu