RED DEV STUDIO S.A.: Ustalenie daty premiery gry Down to Hell na konsolę Nintendo Switch

opublikowano: 2019-11-22 12:08

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 15 / 2019
Data sporządzenia: 2019-11-22
Skrócona nazwa emitenta
RED DEV STUDIO S.A.
Temat
Ustalenie daty premiery gry Down to Hell na konsolę Nintendo Switch
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Red Dev Studio S.A. z siedzibą w Olsztynie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje o ustaleniu daty premiery gry Down to Hell na konsolę Nintendo Switch (dalej jako: Gra). Gra zadebiutuje w dniu 24 grudnia 2019 r. na platformie Nintendo eShop.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 14/2019 z dnia 15 listopada 2019 r., dotyczącego zakończenia procesu certyfikacji Gry, Zarząd Spółki informuje, że wskazana data została wyznaczona przez Nintendo jako najbliższa możliwa data premiery.

Ponadto, w nawiązaniu do harmonogramu premier gier przedstawionego w raporcie bieżącym ESPI nr 12/2019 z dnia 23 października 2019 r., Zarząd Emitenta informuje również o przesunięciu trzech kolejnych premier gier, pierwotnie planowanych do wydania w 2019 r. Premiery gier odbędą się nie wcześniej niż w połowie stycznia 2020 r. Przesunięcie dat premier wynika z odległych możliwych do wyboru dat premier w Nintendo eShop. Dokładne daty premier zostaną podane do wiadomości publicznej po ich potwierdzeniu przez Nintendo eShop.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-11-22 Wojciech Sypko Prezes Zarządu Wojciech Sypko