Gigant oferuje smartfona "twardziela" dla budowlańców

opublikowano: 19-04-2016, 16:58

Dewalt, znany producent sprzętu budowlanego, wprowadził do oferty smartfona. Idzie w szranki z rywalem Caterpillar, który zrobił to już wcześniej.

Dewalt proponuje swój aparat, należący do kategorii "tough phone", przede wszystkim budowlańcom. Twierdzi, że mogą go upuścić na twardą powierzchnię nawet z wysokości 2 metrów i nic się nie stanie. Nie straszne mu także zmienne temperatury na placu budowy bo działa w zakresie od minus 20 do plus 60 stopni Celsjusza. Akumulator wystarcza na 8 godzin rozmowy i co ważne i nietypowe w tej kategorii aparatów - można go ładować bezprzewodowo. Jest oczywiste, że komórce Dewalt niestraszna jest każda pogoda, woda i kurz. "Tough phone” korzysta z systemu Android. "Szkiełko" wyświetlacza zrobione jest ze szkła Gorilla. Z komórki można korzystać nie zdejmując rękawic roboczych. Kosztuje 544 USD (2,0 tys zł).  

dewaltphones.com
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, bbc.com

Polecane