Gigantyczna wystawa gadżetów w Las Vegas

IAR
opublikowano: 08-01-2009, 14:12

W Las Vegas rozpoczynają się jedne z  największych na świecie targów urządzeń elektronicznych Consumer Electronics Show - w skrócie CES. Eksperci spodziewają się dużego zainteresowania przede wszystkim sprzętem energooszczędnym i przyjaznym dla środowiska.

Popularnością mają się też cieszyć gadżety bezprzewodowe oraz te, które można w jakikolwiek sposób podłączyć do Internetu. Consumer Electronics Show to gigantyczna wystawa gadżetów. W tym roku można zobaczyć miedzy innymi trójwymiarową telewizję czy domowe zabezpieczenia internetowe, które filtrują sygnał zanim jeszcze dotrze on do komputera. Odwiedzającym zostaną także zaprezentowane nowoczesne zabawki, w tym mechaniczne zwierzęta, które zachowują się niemal jak żywe. Na targi przyjechało prawie trzy tysiące wystawców. Impreza, w której weźmie udział około 130 tysięcy osób, potrwa do niedzieli.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IAR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy