Czytasz dzięki

Google łączy siły sprzedaży z HP

TR
opublikowano: 13-06-2013, 00:00

Gigant technologiczny Hewlett-Packard podejmie współpracę z Google’em, dzięki czemu hardware HP będzie sprzedawany z pakietem narzędzi zarządzających Google’a.

HP będzie autoryzowanym odsprzedawcą Google Apps, pakietu biurowego działającego w chmurze, oferującego m.in. aplikacje Google Docs i Drive. Ponadto gigant z Palo Alto udostępnia oprogramowanie, które ma ułatwić konfigurację swoich produktów z Google Apps. Pakiet biurowy Google’a cieszy się sporą popularnością wśród przedsiębiorców. Z jego zasobów korzysta już 5 mln małych firm. — Chcemy dać konsumentom to, czego oni naprawdę potrzebują. Patrzyliśmy na nasze wszystkie produkty i zastanawialiśmy się, jak możemy dostarczyć całościowe rozwiązanie do małych i średnich firm. Współpraca z Google’em jest rozwiązaniem — komentuje Ron Coughlin, jeden z dyrektorów wykonawczych HP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy