Google uczy mamy zakładać firmy

ŁO
opublikowano: 28-02-2014, 00:00

Kobiety z małymi dziećmi na rękach otoczone są zabawkami, a wokół na kolorowych materacach bawią się też nieco starsze pociechy.

Czy to plac zabaw? Nie, tak wygląda kurs prowadzony przez Google’a. Internetowy gigant prowadzi w Tel Avivie program o nazwie „Campus for Moms”, który jest cyklem dziewięciu spotkań. Matki mają nauczyć się zakładać własne biznesy. Niedługo podobne przedsięwzięcie ma ruszyć w Polsce. „Nasz program skierowany jest do mam przebywających na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, a także mam obecnie niepracujących, ale — co najważniejsze — chcących założyć własną firmę, w bardzo niedługim czasie” — czytamy na oficjalnym blogu Google Polska. Zajęcia w Polsce rozpoczną się w marcu i potrwają do czerwca. Panie będą spotykały się w piątki w biurach Google’a na Rynku Głównym w Krakowie. Koncern poinformował, że do udziału w kursie zaprosi tylko 10-12 kobiet spośród tych, które wyślą zgłoszenie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane