Goplana ma leśną Princessę

Marlena Kaczmarek
opublikowano: 31-05-2000, 00:00

Goplana ma leśną Princessę

Poznańska Goplana na początku czerwca tego roku wprowadzi na rynek nowy typ popularnej Princessy. Wafel o smaku leśnych owoców, oblany białą czekoladą, ma kosztować 0,88 zł.

Zdaniem Renaty Rychlewskiej, rzeczniczki prasowej Goplany, Princessa Owoce Leśne uzyskała bardzo dobre oceny w badaniach konsumenckich.

— Obecnie Pincessa z Goplany posiada 29 proc. polskiego rynku wafli w czekoladzie. Jest też jedynym w Polsce batonikiem, który jest dostępny w pięciu smakach; mlecznym, arachidowym, orzechowym, kokosowym w białej czekoladzie, a teraz także — owoców leśnych — powiedziała Renata Rychlewska.

Wafle Princessa są produkowane przez Goplanę od 1982 roku. Centrum wytwarzania znajduje się w niedawno wybudowanym zakładzie w Kargowej koło Zielonej Góry. Goplana jest drugą co do wielkości firmą branży cukierniczej w Polsce. Od 1994 roku jej strategicznym inwestorem jest koncern Nestle. MK

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marlena Kaczmarek

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Świat / Goplana ma leśną Princessę