Granty Norweskie czekają na panie

  • DI
opublikowano: 13-02-2020, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza na warsztaty i spotkania B2B przeznaczone dla osób chcących składać wnioski o dofinansowanie projektu w ramach Schematu Małych Grantów dla przedsiębiorczych kobiet i ich potencjalnych mentorek lub mentorów z Polski i Norwegii.

Odbędą się one na początku marca w Warszawie. Spotkania indywidualne z wybranymi przez uczestniczki mentorami będą poprzedzone zajęciami warsztatowymi. Ich uczestnicy poznają zasady korzystania ze wsparcia mentora i możliwości rozwoju przedsiębiorcy współpracującego z mentorem. Schemat Małych Grantów jest częścią realizowanego przez PARP programu Grantów Norweskich (Norweski Mechanizm Finansowy na lata 2014-21). Kobiety mające firmę lub nią zarządzające mogą otrzymać do 200 tys. EUR na opracowanie albo opracowanie i wdrożenie technologii, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne (w tym w obszarze wód morskich i śródlądowych) lub poprawiają jakość życia, zwłaszcza osób starszych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w giełdzie kooperacyjnej proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

WAŻNA DATA

5.03 Tego dnia w Warszawie odbędą się warsztaty dotyczące Grantów Norweskich.

WIĘCEJ INFORMACJI Sylwia Banaszkiewicz sylwia_banaszkiewicz@parp. gov.pl tel.: 22 432 82 97

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu