HNI uzyskał certyfikat serii ISO 9002

Tadeusz Markiewicz
opublikowano: 18-06-1999, 00:00

HNI uzyskał certyfikat serii ISO 9002

Mariusz Białek

H. Neumann International Management Consultants w Warszawie (HNI), jedna z największych w naszym kraju firm zajmujących się bezpośrednim wyszukiwaniem kandydatów na topowe stanowiska menedżerskie (tzw. executive search), zakończyła proces wdrażania procedur zgodnych z normą ISO 9002. Certyfikat otrzymała — po niedawno zakończonym sukcesem audycie — od londyńskiej British Standards Institution. Jak informuje Halina Frańczak z Neumann Group, zarządzanie procesem executive search w całości prowadzone jest z wykorzystaniem programu komputerowego, co pozwala — jej zdaniem — na podnoszenie jakości usług HNI bez nadmiernych obciążeń administracyjnych. Dodaje, że dzięki certyfikacji HNI będzie wyróżniało się in plus spośród innych firm, zajmujących się bezpośrednim wyszukiwaniem menedżerów.

H. Neumann International Management Consultants jest jedną z trzech firm tworzących Neumann Group Polska, kierowanych przez Mariusza Białka. Dwie pozostałe — Take It i Neumann Management Institute — również działają w branży doradztwa personalnego. Według Warsaw Business Journal, w ubiegłym roku HNI obsadził 147 stanowisk. TM

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Markiewicz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / HNI uzyskał certyfikat serii ISO 9002