Hochtief zbuduje siedzibę Canal+

AZA
opublikowano: 16-01-2007, 00:00

Już za rok Canal+ opuści swoją siedzibę przy ul. Kawalerii 5 w Warszawie. Czas na nową...

Już za rok Canal+ opuści swoją siedzibę przy ul. Kawalerii 5 w Warszawie. Czas na nową...

Pięciopiętrowy biurowiec o powierzchni całkowitej 14,1 tys. mkw. będzie nową siedzibą Canal+. Obiekt powstanie na warszawskich Stegnach, przy ul. Pory 4. Oprócz powierzchni biurowych znajdzie się w nim również studio telewizyjne wraz z zapleczem technicznym, centrum nadawcze, a także punkt obsługi abonentów. Autorem projektu jest biuro architektoniczne Kazimierski i Ryba.

Budynek będzie mieć nowoczesną, prostą bryłę, o lekkiej konstrukcji. Na elewacji: szkło, stal i beton. Aranżacja wnętrza została dostosowana do potrzeb spółki. Zgodnie z założeniem, obiekt skupi w jednej lokalizacji wszystkie działy firmy, z wyłączeniem call center oraz serwisu dekoderów. Nowoczesny biurowiec, który w całości zajmie Canal+, wejdzie w skład tworzonego przez LHI Leasing Polska portfolio polskich nieruchomości komercyjnych.

Prace budowlane ruszą w styczniu. Podczas realizacji projektu Hochtief będzie pełnić funkcję dewelopera i generalnego wykonawcy. Realizacja potrwa około 13 miesięcy. Przekazanie obiektu firmie Canal+, reprezentowanej przez Colliers International, planowane jest na początek 2008 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane