Horyzont pomaga innowatorom

opublikowano: 21-10-2018, 22:00

Pod koniec października w Krakowie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców pod hasłem „Horyzont 2020 — możliwości udziału w programie ramowym KE”.

Organizatorem wydarzenia jest Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE. Spotkanie jest przeznaczone także dla naukowców, przedstawicieli instytutów badawczych i samorządów.

Eksperci przedstawią ofertę unijnego programu Horyzont 2020, który finansuje przełomowe badania i nowatorskie rozwiązania. Opowiedzą, jakie projekty mogą liczyć na wsparcie i jak przygotować wniosek o dofinansowanie. Programy ramowe KE są coraz lepiej dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Komisja Europejska przyjmuje od nich uwagi i wprowadza zmiany w konkursach. Chce przeznaczać wsparcie na najbardziej obiecujące projekty. Szkolenie odbędzie się w Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.

Więcej informacji: www.kpk.gov.pl.

WAŻNA DATA:

29.10 Tego dnia odbędzie się szkolenie „Horyzont 2020 — możliwości udziału w programie ramowym KE”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu