Hubstyle wejdzie w gry przejmując córkę Playwaya

opublikowano: 21-09-2020, 08:08

Spólka 3R Studio Mobile, zależna od Playwaya, połączy się z giełdowym Hubstyle.

Formalnie przejmującym będzie Hubstyle.

"Mieliśmy zaszczyt tworzyć filtry będące jednocześnie grą zręcznościową. Należy w nich żwawo poruszać głową w rytm muzyki i zgnieść jak największą liczbę aluminiowych puszek." - piszą o jednej ze swoich produkcji przedstawiciele 3R Studio Mobile.
Fot: 3RStudio Mobile

"Połączenie nastąpi w trybie art. 492 §1 pkt 1 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych, tj. poprzez przeniesienie całego majątku Spółki Przejmowanej na Spółkę Przejmującą w drodze sukcesji uniwersalnej (łączenie przez przejęcie) za akcje, które Spółka Przejmująca wyda udziałowcom Spółki Przejmowanej, w tym Playway S.A. W związku z tym na skutek planowanego połączenia zostanie podwyższony kapitał zakładowy Spółki Przejmującej w drodze emisji nowych akcji" - podal Playway.

W ubiegłym tygodniu Hubstyle, które zajmuje się sprzedażą odzieży, poinformowało o przeglądzie opcji strategicznych, w ramach którego możliwe jest wejście w branżę gier.

Po ośmiu miesiącach 2020 r. spółka miała 10 mln zł skonsolidowanych przychodów - dwa razy więcej niż w analogicznym okresie 2019 r. Do wzrostu walnie przyczyniła się sprzedaż środków ochronnych, która wyniosła 3,2 mln zł (przy czym w sierpniu zaledwie 13 tys. zł).

Po pierwszym kwartale strata netto spółki wynosiła 1,2 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane