Hussar wjedzie na NC

DI
opublikowano: 25-05-2012, 00:00

Firma transportowa na razie debiutuje na rynku innowacyjnych produktów. W planach ma też debiut na małej giełdzie.

Hussar Gruppa, działająca w Europie Zachodniej polska firma transportowa, do końca roku chce wejść na rynek NewConnect (NC).

Ma też ambitne plany. Właśnie wprowadziła na rynek pierwszy produkt, który ma przynieść oszczędności polskim przewoźnikom, a kolejne pięć pojawi się do końca roku. Hussar Innovations, spółka zależna Hussar Gruppa, pracuje już nad 6 kolejnymi innowacyjnymi projektami, które pozwolą likwidować samodzielnie problemy związane z usterkami ciężarówek w trasie.

— W zeszłym roku uruchomiliśmy laboratorium, którego celem jest wypuszczanie prostych tanich produktów rozwiązujących duże — w stosunku do ceny rozwiązań — problemy — podkreśla Konrad Kąkolewski, prezes Hussar Gruppy.

Spółka chce z prywatnej oferty pozyskać kilka milionów złotych z przeznaczeniem głównie na dofinansowanie kilku swoich linii biznesowych. Poza spedycją i logistyką zajmuje się też reklamą mobilną, innowacjami technicznymi, usługami finansowymi, a także handlem częściami do ciężarówek oraz pomocą drogową i prawną.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Hussar wjedzie na NC