Idea Bank wreszcie rusza z nową platformą

Usługi finansowe

Ze sporym opóźnieniem i bez screen scrappingu, czyli funkcji umożliwiającej błyskawiczne przenoszenie rachunków z innych banków i zaciąganie kredytów online, wystartował nowy system transakcyjny Idea.

Pomimo braków, w dużej mierze niezawinionych przez bank, jest to jeden z najlepszych na rynku, najbardziej przyjaznych dla użytkowników serwis internetowy. Idea Bank zapewnia, że połączył bankowość z wielozadaniową platformą, która integruje księgowość, rozliczenia, kontakty, przewiduje płynność finansową, przypomina o zaległych płatnościach, a nawet przechowuje cenne firmowe dokumenty.

Funkcja przewidywania płynności finansowej polega na tym, że system uczy się zwyczajów użytkownika, dzięki czemu jest w stanie ocenić, kiedy dana faktura zostanie faktycznie opłacona, i ostrzega przedsiębiorcę przed niespodziewaną utratą płynności finansowej. W takim wypadku proponuje mu finansowanie (np. kredyt lub faktoring). Nowym rozwiązaniem jest też wirtualny sejf — miejsce do przechowywania cennych zasobów (prezentacji, wrażliwych danych osobowych, danych finansowych itp.).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Eugeniusz Twaróg

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Idea Bank wreszcie rusza z nową platformą