Informacje branżowe

MIB
opublikowano: 21-02-2013, 00:00

Logistyka, drogi

LOGISTYKA

Kuehne + Nagel : kierunek Beneluks

Operator logistyczny spółka z Polski Kuehne + Nagel wprowadziła kilka nowych linii drobnicowych do Belgii (Duiven), Holandii (Mechelen) i Luksemburga (Contern). Połączenia obejmują najważniejsze kierunki wymiany handlowej. Przedstawiciele firmy zapewniają, że dzięki ustalonym codziennym harmonogramom wyjazdów i terminów dostaw są w stanie zagwarantować 2-3-dniowy czas dostawy z usługą „door to door”.

TRANSPORT DROGOWY

Konferencja w Sejmie

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce zaprasza na konferencję „Polski transport drogowy. Jak utrzymać pozycję lidera?”. Głównym celem spotkania jest dokładne zdiagnozowanie sytuacji transportu drogowego, w tym uwarunkowań formalnych i gospodarczych tworzonych przez rząd polski i Unię Europejską, co pozwoli określić najważniejsze zadania na najbliższy czas. Prelegentami konferencji będą wybitni naukowcy w dziedzinie transportu, w tym prof. dr hab. Bogusław Liberadzki, prof. dr hab. Wojciech Paprocki, prof. dr hab. Zdzisław Kordel oraz inni zaproszeni przedstawiciele życia gospodarczego. Konferencja odbędzie się 1 marca 2013 r. w budynku Sejmu RP w Warszawie. Początek o godz. 10. Wstęp wolny, jednak ze względu na konieczność przedstawienia listy uczestników Straży Marszałkowskiej Sejmu RP konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać do 27 lutego. Szczegółowe informacje na stronie www.zmpd.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu